Zimní sněhové focení

10.3.2021

 

V půlce února jsem měl tu čest opět fotografovat rodinku mých starých přátel, Denisu a Milana a jsou to skutečně mí stálí zákazníci. Fotil jsem jim svatbu ( zde ), fotil jsem jim bříškové fotky při čekání na malého Matýska ( zde ), pak dvakrát též rodinné fotky už s Matýskem ( zdezde ), a to nepočítám ještě z dřívější doby všelijaké reportážní fotky ze společných výletů, festivalů a podobně. Mimochodem Milan je koncertní fotograf a dlouhá léta jsme metalové a grindcoreové koncerty a festivaly fotili společně.

Tentokrát mi dali Denisa s Milanem vědět, že by zase měli zájem o rodinné fotografie a to konkrétně zimní na sněhu. Letošní zima byla po dlouhé době zase aspoň chvíli normální a napadlo poměrně dost sněhu, o nějž byla nouze například poslední dva roky i u nás na Vysočině. Takže hurá vzít sáňky a šli jsme na to, zajeli jsme do Vysokých Studnic, kde jsme při té příležitosti též navštívili další naši společnou kamarádku Janičku (její manžel Vráťa nebyl doma). Ano jí a jejímu manželovi Vráťovi (další náš společný kamarád) jsem také fotil svatbu ( zde ), ale nejenom tu, také předsvatební focení ( zde ) a tři čtvrtě roku po svatbě též bříškové fotky ( zde ).

Fotili jsme tedy ve Vysokých Studnicích u kostela, kde je nádherná příroda a na sáňkování je tam pěkná, ne příliš prudká stráň. Přičemž tam byl klid, za celé focení jsme tam potkali jen jednu procházející rodinku na vycházce a jinak nikoho. Malý Matyášek si sáňkování užíval a možná ani moc nevnímal, že probíhá nějaké focení 🙂

Zasněžená krajina už opravdu v posledních letech začíná být trochu raritou a takže jsme si sníh užívali všichni. Myslím, že vnikly krásné fotky, několik z nich zveřejňuji zde:

 

Jak jde čas Previous post Jak jde čas
Total: