Kdy fotit svatbu v džínách?

9.10.2022

Na otázku v nadpisu mám jedinou odpověď. Když tak zapadnete mezi ostatní. Ano, v půlce dubna letošního roku jsem fotil svatbu tatérce Lence a Jirkovi, kteří se rozhodli svůj svatební den pojmout ve westernovém stylu, takže jste v džínách a kostkaté košili byl oblečen naprosto dle bontonu 🙂 Všichni svatebčané na této nádherné svatbě měli své oblečení zaměřené tímto směrem, ale ještě jedním znakem se vyznačovala a to tetováním. Nevím jestli všichni potetovaní hosté (hlavně ženy) byly klienty Lenky v jejím tetovacím salónu, ale přinejmenším byli tito její přátelé a je to prostě ta tetovaná komunita.  Prostě nádherná, netypická svatba a navíc jsem se tam cítil skvěle v tom smyslu, že hlavní aktéři jsou moji přátelé.

Svatba se konala na krásném stylovém ranči v Telči, o kterém jsem ani dříve nevěděl, že existuje.  Můžete kouknout na jeho web ZDE.  Přespat jsme mohli v malých chatičkách, které jsou součástí areálu, jelikož ten den a hlavně v noci byla opravdu velmi citelná zima, tak jsem byl hodně rád za možnost si chatičku elektricky vytopit. Byl to prostě luxus, měl jsem chatičku celou sám pro sebe a měl tedy i své soukromí, kde jsem si mohl zamykat věci, které nepotřebuji a kde jsem se také velmi dobře vyspal a čerstvý se mohl další den vydat k domovu.

Fotky ze svatby si můžete prohlédnout ZDE.

Lence a Jirkovi jsem už začátkem dubna fotil i předsvatební focení taktéž ve stylu western. Na fotky se můžete podívat ZDE.

 

Total: