Focení kostýmů pro tématická, zážitková fotografování

14.5.2021

Společně s fotografkou a malířkou Janou Tesaříkovou jsme se rozhodli, že seženeme nějaké kostýmy pro tématické, zážitkové fotografování a protože jsme chtěli potenciálním zájemkyním tyto šaty, korzety + všelijaké doplňky představit, bylo nutno je i nafotografovat.  Domluvili jsme se s kamarádkou Nikolou a koncem dubna 2019 jsme vyrazili do zámeckého parku v Lysé nad Labem. Jedná se nádherné, byť trochu zpustlé místo, ideální lokace pro náš záměr. Nikola není žádná modelka, je to obyčejná, drobná, ale jak se ukázalo, docela talentovaná dívka, se kterou se nám povedlo vytvořit výrazné snímky. Nutno také zmínit, že i přes Nikolin velký handicap. Byla totiž zrovna tou dobou v rekonvalescenci po těžké autonehodě a bez berlí v podstatě nebyla vůbec schopná se pohybovat, ale focení od nás dostala jako dárek a zhostila se ho se ctí, vždy jsme ji dovedli na místo, sebrali jsme jí berle a ona se tvářila, že je naprosto v pořádku a že žádné berličky neexistují a povedlo se, kdo si nepřečte tento článek, z fotek to rozhodně nepozná. Všechny fotky Nikolky ode mne najdete zde.

 

 

Další focení na sebe nenechalo dlouho čekat.  Hned o dva měsíce později, začátkem července 2019 jsme vyrazili já, Jana a naše další modelka, Pavlína, žena mnoha profesí, modelka, módní návrhářka, tanečnice, herečka, produkční, bývalá manažerka, učitelka ve školičce pro malé modelky, moje múza a platonická láska. Udělali jsme si výlet tentokrát na Vysočinu,  na  zříceninu hradu Dalečín, kde se do předvedení jedněch šatů před objektivem chopila i kolegyňka Jana. Na fotografie Pavlínky z tohoto focení se můžete podívat zde. Na fotky s Jančou zase zde.

 

 

 

Na jaře roku 2020, po první vlně Covidu 19, když jsme si všichni mysleli, že už je epidemie za námi, konkrétně začátkem června, jsme vyrazili na třetí a dosud poslední focení. Protože Pavlínka nasadila laťku docela vysoko, chtěli jsme rozhodně někoho, kdo už má s focením nějaké zkušenosti. Přes facebook jsme našli Katerinu a Violku, ta je mimochodem dcera mojí spolužačky ze základní školy. Tentokrát jsme vyjeli na další zajímavou lokalitu, konkrétně do velkého zámeckého parku ve Veltrusích a  vzali jsme sebou i vizážistku Janu Hrbáčkovou, která pracuje pro Mary Kay.  Fotky, které jsme nafotili s Katerinou, najdete zde. Fotky s Violkou zase zde.

 

 

 

No a jako bonus se můžete podívat na fotografie Jindřišky, která se stala naší zákaznicí v půli července 2019 a nechala si udělat fotografie od nás obou. Fotografie Jindřišky ode mne najdete zde.

 

 

V současné době hledáme s Janou nějakou influencerku nebo influencerky, ať už z Instagramu nebo z Youtubu, důležité je, aby měla nebo měly opravdu velké množství sledovatelů, protože bychom chtěli, aby se naše nádherné šaty zpropagovaly ještě mnohem více, aby se dostaly k mnohem většímu počtu zájemkyň a aby pořízené fotografie tak rychle “nezapadaly prachem” . Pokud někoho takového znáte, rádi si od vás vezmeme kontakt.

 

No a pokud vás zajímá ceník za jedno takové zážitkové tématické fotografování, čtěte dál:

Ceník platný pro rok 2021:

Cena za fotografování + kostým 3500 Kč/ 8 fotografií.
Za každou další fotografii si účtuji 300 Kč.
Profesionální vizáž za 1500 Kč.

 

Total: