Profilovka na facebook zdarma….

17.1.2018

I přesto, že tento svůj web stále ještě předělávám, můžete zde již prohlížet celou řadu mých prací. V současné době jsem pro vás vymyslel takovou akci. Vyfotím vám zdarma portrét, jediné dvě podmínky jsou, že si jej umístíte na váš facebookový profil jako profilovou fotografii a do popisku mne prolinkujete jako autora. Kdo by měl zájem, kontaktujte mne 🙂

Zde nějaké ty ukázky, které jsme nafotili a které skončily jako vaše profilovky:

Tohle je Andrejka, jedna z mých oblíbených modelek, nádherná zrzka, s tou jsme nafotili celou sérii, která se tady na webu brzy objeví. Tuto fotografii si dala na svůj facebook jako profilovou.

 

Tohle je Olí, která se přihlásila na mou akci profilovka zdarma a myslím, že jsme vytvořili společně skutečně velmi působivý portrét. Fotili jsme na mostu Legií v Praze jednom z takových těch výklenků. 


 

Míša, žena, která si u mne objednala už dvakrát rodinné focení a stala se tak vlastně mým stálým zákazníkem, ti mají u mne samozřejmě výhody. Viz popisek k další fotografii, tam se dozvíte víc 🙂


A jelikož je Míša z předchozí fotografie již mým stálým zákazníkem, jak jsem zmínil, dostala jako dárek krom fotky profilové i fotografii Úvodní:

Total: