Když vám zákazníci zůstávají věrní

3.7.2021

Každý fotograf je moc rád, když zákazníci, kteří jednou využili jeho služeb se mu odmění tím, že jeho služeb využijí znovu a pak zase znovu a nakonec se stanou stálými zákazníky. Je to důkaz, že byli zřejmě s jeho prací spokojení a tak nemají důvod zkoušet někoho jiného. Já jsem za to velmi vděčný a mám už takových klientů hned několik. To je v době, kdy mezi fotografy je opravdu obrovská konkurence, opravdu silná devíza. Z těch nejaktivnějších jsou to Janička a Vráťa, kteří si mne zabookovali již několikrát. Vzali si mne na focení svatby a fotil jsem s nimi tedy i předsvatební focení, které bylo v ceně, to jsem s nimi fotil poprvé, toto focení nejdete zde.

Potom tedy přišla výše zmíněná svatba, na tu se můžete podívat zde.

Následovalo bříškové focení, jelikož malý Míša již byl na cestě, fotografie z toho focení si můžete prohlédnout zde.

Vloni jsem fotil svatbu Vráťově sestře, což také mohu počítat mezi zakázky od Vráti a Janči, jelikož jsem evidentně byl doporučen, za což samozřejmě moc moc děkuji, navíc Vráťova sestra Karolína na svatbě Janči a Vráti samozřejmě byla a výsledné fotografie také viděla. Proto jejich zakázku si dovoluji sem zařadit také. Můžete se podívat na fotky zde:

O vánocích 2020 mne Janča požádala o dárkový voucher pro svoji sestru Jitku a její rodinku na rodinné focení a to se uskutečnilo začátkem června, můžete se podívat zde.

A nyní, po dvou letech od prvního bříškového focení jsme fotili maternity znovu a zkombinovali jsme rodinné focení s malým Míšou s druhým bříškovým focením, neboť Janička s Vráťou jsou v očekávání druhého potomka. Tyto fotografie můžete najít ve dvou albech, rodinnou část zde a těhotenské fotografie zde.

 

Jsem neskutečně šťastný, že existují lidé, kteří moji práci ocení tím nejlepším možným způsobem a to je opětovná zakázka. Pro tyto věrné zákazníky budu vždy pracovat, abych tak řekl, s planoucím srdcem, neboť si jich a jejich věrnosti neskutečně vážím. Samozřejmě si vážím každé zakázky, ale zakázka opakovaná je prostě něco extra a opravdu lepší pochvala mé práce neexistuje.

Budu se moc těšit na další práci pro tuto nádhernou rodinu a samozřejmě i pro další mé věrné zákazníky.

 

Total: