Focení s jogínkou Andreou

12.6.2021

Andrea je fitness trenérka a jogínka, speciálně se věnuje nějaké té odnoži jógy, která je propojená s prvky baletu a já ji objevil na Instagramu a jelikož už delší dobu hledám lidi, kteří umí něco co se běžně nevidí, tedy tanečníky a tanečnice, baletky a baleťáky, gymnastky a gymnasty a prostě všechny šílence podobného typu, Andrea mi do tohoto konceptu zapadla. Proto jsem jí navrhnul spolupráci a zde můžete vidět fotografie z našeho prvního, zkušebního focení. Andrea na všech snímcích nedělá jenom jógu, ale také tančí a poskakuje, prostě udělal jsem jí snímky, které na svůj Instagram pro svou prezentaci a hlavně pro prezentaci značky svých sportovních legín a trikotu potřebovala.  Najdete je zde.

S Andreou plánujeme další spolupráci a já se na ní nesmírně těším, protože fotit sportovce a tanečníky je to, co chci dělat jako své volné projekty vedle zakázek. Pokud někdo někoho takového znáte, určitě mi na něj dejte kontakt, já se s ním spojím, předám návrh na spolupráci a uvidíme. Hlavně baletky, tu se mi zatím nepovedlo sehnat ani jednu, určitě musí nějaké existovat i tady v našem malém českém rybníčku a určitě jsou mezi vámi tací, kteří nějakou znají, takže já doufám, že si nějakou či nějaké nakonec najdu.

Pokud i mezi vámi, čtenáři mého blogu, je někdo kdo umí něco výjimečného anebo neobvyklého mezi běžnou populací, určitě se mi ozvěte, samozřejmě pokud byste měli zájem a fotografie ode mě.

 

Total: