Barevné dýmovnice při svatebním focení?

24.12.2021

Ano, jednoznačně ano! Ale nesmíte to přehnat a používat příliš často. Samozřejmě, pokud by to po mně chtěly všechny páry třeba z jedné sezóny, tak jim vyhovím 🙂 Nicméně méně je někdy více. Já tuto vychytávku použil teprve třikrát. Právě jsem přidal do galerie Svatebních příběhů svatbu Zdenči a Míry, což byla pro mne poslední svatba sezóny 2021 a tam jsem ji právě použil. Před tím ještě v roce 2018 na svatbě Olgy a Zdeňka a ještě před tím a vůbec poprvé jsem dýmovnice fotil na předchozí svatbě, asi 2 týdny před tím, na secesní svatbě Veroniky a Olivera.  O této možnosti jsem se na předsvatební schůzce Olivera a Veroniky zmínil a budoucí novomanželé byli z tohoto nápadu nadšení.  Zakoupil jsem hned dvě barvy, modrou a červenou.

Co se táče hned následující svatby Olgy se Zdeňkem, komunikoval jsem s jejich koordinátorkou Marií a zmínil jsem se o tom, že jsem na předchozí svatbě vyzkoušel dýmovnice a že fotky vyšly parádně a Marie byla z tohoto nápadu nadšená a že tedy je mám také pořídit a že to necháme pro novomanžele jako překvapení. Jelikož jejich svatba měla být lazená do červena, zakoupil jsem tedy červené dýmovnice a překvapení to pro Olgu a Zdeňka skutečně bylo a pěkně si to užili 🙂

Pak jsem tři roky tuto legrácku nepoužil a samozřejmě kdyby ji někdo chtěl, byl jsem připraven ji použít. Letos jsem na předsvatební schůzce ukazoval fotky Zdeňce a Mírovi a nápad se jim zalíbil a sami si modré dýmovnice zakoupili.

Poslední fotografie ukazuje, že i v černobílém provedení vypadají dýmovnice dobře, ale jelikož jejich devízou je právě barva, je potřeba udělat prakticky všechny fotky barevně a pokud jich už máte dost, můžete si dovolit udělat i třeba jednu černobílou. Za mne nápad používat dýmovnice při focení je určitě velmi zpestřujícím prvkem, ale jak jsem psal již na začátku článku, nesmí se to s četností příliš přehánět, velmi snadno se to totiž okouká.

Total: