Narodil jsem se v roce 1972. V současnosti jsem svou rodnou Jihlavu vyměnil za Prahu, kde žiji a tvořím.

Fotografování jsem měl dlouhá léta jen jako koníčka, intenzivněji jsem se mu začal věnovat v roce 2004 a od roku 2012 už fotografuji profesionálně. Vlastně už od roku 2010, kdy jsem vyfotil svou první svatbu.

Fotit svatby – to je moje! Ačkoliv se sobě navzájem podobají, každá je unikátní, má vlastní atmosféru. A pro mě je štěstím fotografovat šťastné lidi ve šťastný den – takovým přeci svatební den odjakživa byl, je a bude.

Co se týče mého fotografického stylu, kterým svatební příběhy fotím, jde rozhodně o styl reportážní a využívám z 90% pouze přirozeného světla. Říká se tomu svatební fotožurnalistika a v podstatě dělám to samé co dělají reportéři, tedy snažím se být všude a nikde, tedy zachytit vše důležité a přitom být velmi nenápadný a nerušit svou přítomností příliš plynulý průběh Vašeho svatebního dne. Podobným stylem pak přistupuji na svatbě i k fotografování portrétnímu, tedy nebudu Vás nutit do nějakých umělých póz, ale vždy se snažím aby mé fotografie vyjadřovaly Vás samotné, snažím se zachytit Vaši přirozenost a Vaši lásku takovou jaká je ve skutečnosti, nikoliv strojeně a vyumělkovaně.

Krom mých svatebních příběhů najdete na tomto webu i moji portrétní práci, rodinné focení a další práce, protože mám teorii, že aby mohl člověk dobře dělat svatební fotografii, musí mít dobrou praxi téměř ve všech fotografických žánrech, protože se skoro všechny žánry ve svatební fotografii vyskytují, takže jistá univerzálnost je rozhodně na místě a je třeba trénovat neustále.